86 přihlášených závodníků

Datum publikace: 11.6.2019

86 závazně přihlášených závodníků na 20. DELIKOMAT Manager Triatlon! Mezi startujícími je řada šéfů významných firem. Budeme se těšit na start závodu v sobotu ve 14 hodin. 

Předpověď počasí na sobotu - tropy, 32 C. Tratě jsou doznačeny, využijte krásné počasí k projetí tratě cyklistiky.

1.   Technické představení závodu :

- 400 m plavání v rybníku Olšovec – 1 okruh podél břehu

- 15 km cyklistika (horská kola) – 1 okruh, značení oranžovými šipkami

- 4 km běh, 1 okruh 

2.   Organizační představení závodu

a) prezentace na závod

- prezentace začíná ve 12:00 v jídelně autokempu (horní část kempu), na stejném místě jako v minulých letech

- odprezentujte se co nejdříve (nejpozději do 13:15 hodin!), abyste si pohodlně stihli uložit vše do depa závodu

- na prezentaci dostanete obálku s čipem a startovními čísly + dárky

- plastové startovní číslo umístěte na kolo, textilní startovní číslo musíte mít na běžecké části závodu (zepředu na tričku nebo na tzv. gumové přehazovačce)

- účastníci štafet – nepopleťte mezi sebou čipy. Čip s nejnižším číslem má plavec (např. 104), druhý čip má cyklista (např. 105) a čip s nejvyšším číslem má běžec (např. 106).

b) ukládání věcí do depa

Do depa závodu si uložíte:

- věci na kolo - kolo, přílbu, cyklistické tretry apod.

- věci na běh, zejména běžeckou obuv

Věci do depa si ukládejte od 13:15 hod. nejpozději ale do 13:45 hodin! 

c) poučení k závodu

Poučení k závodu proběhne u startu závodu u rybníka Olšovec v 13:45 hodin! Doporučujeme všem, aby se poučení zúčastnili!

d) start a průběh závodu

Trať plavání je situována z důvodů bezpečnosti více u břehu, hloubka vody v 2. polovině tratě cca 1m. Je povoleno si stoupnout, ale zakázáno chodit

- start plavání z vody, obeplavání tří bójek, výstup z vody, pokračovat během po kobercové dráze až do depa. Tam se jednotlivci převlečou na trať kola a pokračují vyběhnutím s kolem na konec depa až po čáru, za kterou naskočí na kolo a pokračují po vyznačené trase. U štafet předají plavci ze štafety svému pokračovateli na kole „štafetu“ u kola v depu (dotek rukou), ten stejným způsobem, tak jak jednotlivci, pokračuje v závodě. Dojezd na kole končí sesednutím z kola na vyznačené čáře před depem závodu a doběhem do depa. Po odložení kola do příslušného stojanu a převlečení na běh pokračují závodníci vyběhnutím na běžeckou trať. U štafet předá cyklo závodník dotekem ruky „štafetu“ svému pokračovateli – běžci, ten stejným způsobem jak jednotlivci pokračuje v soutěži.

e) trať závodu

- plavání (rybník Olšovec) – nezávadná voda, teplota vody 23C. Neopreny jsou bez ohledu na teplotu vody povoleny. Na rybníku budou dva čluny pořadatelů.

- cyklistika – trať je totožná jako v minulých letech. Trať je značena velmi hustě oranžovými šipkami na zemi a na stromech, buďte pozorní (pokud se budete aspoň trošku dívat, nedá se zabloudit).

- běh – totožný jako v minulých letech, dvě občerstvovačky s vodou  (na cca 1,7 km a 3 km). Nezanedbejte občerstvení zejména na běžecké části závodu. 

3.    Měření času BUDE realizováno čipovou technologií. Ihned na prezentaci si umístěte čip na kotník libovolné nohy. Bez čipu nemůžete být změřeni a v závodě registrováni.

4.    Závod je zabezpečen zdravotní službou. V cíli závodu je k dispozici lékař závodu.

5.    Po závodě je možno využít sociálních zařízení v kempu. Sprchy s teplou vodou (á10.-Kč /osobu) jsou na dvou místech v kempu, a to u jídelny ve vrchní části, nebo v sociální budově vedle hlavního vjezdu do kempu.

6.    Vyhlášení vítězů závodu podle kategorií se uskuteční v 17:00 hodin.

7.    Losování tomboly bude provedeno po vyhlášení vítězů.

8.    Večeře pro účastníky – od 16:30 do 18:30 hodin. Každý závodník dostane na prezentaci kupóny na jídlo a pití pro 2 osoby.