Delikomat manager triatlon 26.8. v Brně

Datum publikace: 11.2.2017

Vážené dámy, vážení pánové, milí sportovní přátelé!

Letos nás čeká již 18. ročník DELIKOMAT Manager Triatlonu.

V letošním roce dojde z důvodu mizerné kvality vody v Olšovci k přesunu závodu z Jedovnic do Brna.

Dějištěm sportovně- společenské akce DELIKOMAT MANAGER TRIATLON 2017 bude plavecký bazén na Družstevní v Řečkovicích, nedaleký Zamilovaný hájek a lesy mezi Řečkovicemi, Soběšicemi, Útěchovem a Ořešínem.

Závod jsme vrátili do původního termínu, na konec srpna.

Jak již můžete vytušit z názvu akce, bude se jednat o závod managerů, podnikatelů, případně dalších osobností veřejného života v triatlonu. Tedy ve sportovním odvětví, které patří mezi nejúspěšnější brněnské sporty. A jak bude vypadat samotný závod?

V plaveckém areálu na Družstevní absolvují závodníci úvodní, čtyři  sta metrů dlouhou plaveckou část. Poté se závodníci společně přesunou na kolech do cca 1,5 km vzdáleného Zamilovaného hájku (baseballové tréninkové hřiště Draků). Zde bude depo a cíl závodu. Poté vystartují gundersennovou metodou (dle odstupů po plavecké části závodu) na horských kolech krásnými lesy okolí Řečkovic, Soběšic, Útěchova a Ořešína na šestnáctiikilometrový okruh, který je přivede zpět do areálu v Zamilovaném hájku. Odtud pak triatlonisté vyběhnou na závěrečný čtyřkilometrový běh kolem Zamilovaného hájku.

Opět bude v programu závodu závod firemních štafet, kde každý ze tří členů štafety absolvuje pouze jednu disciplínu triatlonu. Pevně věříme, že ti z Vás, kteří si štafetu vyzkoušejí, triatlonu propadnou a v následujícím roce absolvují plné objemy závodu. Nabídka hodnocených kategorií závodu je přitom tak bohatá, aby si každý z Vás tu svoji kategorii „našel“.

Samozřejmě ani letos nepůjde pouze o sportovní výkon jednotlivých aktérů. Ve Sportareálu Družstevní budou mít závodníci i jeich doprovod k dispozici 25m bazén, malý bazének, vířivku, finskou saunu a infrasaunu. Možné bude také využít venkovní travnaté plochy pro opalování i odpočinek, dětské hřiště, hřiště pro volejbal, badminton apod.

Po závodě bude pro všechny účastníky závodu i jejich doprovod připraveno bohaté rautové občerstvení, dobré pití a zábava až dlouho do noci.Tak jak se již stalo tradicí, DELIKOMAT MANAGER TRIATLON je ideální příležitostí otestovat svoji výkonnost ve třech odlišných sportovních disciplinách i dobrá možnost navázat nové obchodní kontakty či utužit ty existující.

Od 20 hodin se můžete těšit na zlatý hřeb večírku - koncert Ivana Mládka a jeho Banjo bandu.

Těšíme se na setkání s Vámi při DELIKOMAT MANAGER TRIATLONU 2017

S přátelským pozdravem Michal Kočař